Preteky

Čo robíme?

Seriál pretekov Župný pohár 2019 nadväzuje na predošlých sedem úspešných ročníkov zastrešovaných Bratislavským samosprávnym krajom. Je to jedinečný športový projekt, ktorého cieľom je nielen dobre si zašportovať a zasúťažiť, ale svojou účasťou zároveň podporiť a propagovať Bratislavský samosprávny kraj. Župný pohár je určený pre všetkých milovníkov cyklistiky, ktorí majú radi aktívny životný štýl a chcú niečo urobiť pre seba i pre iných.

Aké typy pretekov ponúkame?

XC (0%)
Maratóny (66.66%)
Časovky (33.33%)

Preteky v roku 2023


29.04.2023

ŠKODA Svätojurský MTB maratón
ŠKODA Svätojurský MTB maratón

14.ročník vytrvalostných pretekov horských bicyklov v oblasti Malých Karpát neďaleko Bratislavy. Preteky sa konajú pod záštitou primátora mesta Svätý Jur - Ing.Šimona Gaburu.

Propozície

14.05.2023

Svätojurský Den Braven Blesk
Svätojurský Den Braven Blesk

Dovoľujeme si Vás pozvať na 9.ročník cyklistickej časovky do vrchu na horských bicykloch s názvom Malokarpatský Drapák. Trať vedie od svätojurských vinohradov cez lesy v Malých Karpatoch až k meteorologickej stanici na Malom Javorníku.

Propozície

17.06.2023

ŠKODA STUPAVA MARATÓN
ŠKODA STUPAVA MARATÓN

19. ročník SKAKTUS BIKE STUPAVA MTB MARATON. Stupava, Penzión INTENZÍVA (Nová ulica).

Propozície

01.09.2023

BAJKSERVIS  MTB Sprint
BAJKSERVIS MTB Sprint

Štart: Stupava, BAJKSERVIS (Nová ulica).
Cieľ: Biely Kríž / CHATA KLINEC

Propozície

16.09.2023

Gajarský Kovian
Gajarský Kovian

Vytrvalostný pretek horských bicyklov v oblasti Gajarských lesov a pieskov. Gajarský cyklomaratón je jedným z pretekov , kde na nespevných lúčnych a lesných cestách, sa na borivom pieskovom teréne preverí fyzická zdatnosť pretekárov.

Propozície

24.09.2023

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón
KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón

12. ročník vytrvalostných pretekov horských bicyklov v Malých Karpatoch v oblasti Kamzík a Bieleho Kríža. Finále Župného pohára 2023

Propozície

Čo ponúkame

Pozrite sa, čo ponúka Župný Pohár

Zábavu

Príďte si zasúperiť s kolegami a zabaviť sa v prostredí cyklistických nadšencov. Župný Pohár ponúka široké spektrum pretekov rôznych druhov.

Zážitky

Zažite atmosféru, pretekov na ktorých sa zúčastní vyše 1000 štartujúcich pretekárov.

Zdravotné zabezpečenie

Každý pretekár štartuje na vlastné nebezpečie, ale v prípade nehody, alebo pádu majú každé preteky zabezpečené zdravotné zázemie a to aj v priamo v teréne.

Cenová dostupnosť

Ceny jednotlivých pretekov sú volené tak, aby pokryli zázemie pretekov a spravili dokonalý zážitok či už zo súťaže ako celku, alebo jednotlivých pretekov. Peniaze idú na vybavenie povolení, zabezpečenie občerstvovacích staníc, technickej podpory atď.

Všehochuť

Okrem viacerých druhov podujatí (maratón, cross country, časovka) ponúkame aj posedenie pri pivku, alebo klobáse po každom podujatí.

Náhodné fotografie

Pozrite si niektoré z fotoalbumov

PARTNERI

Všetkým partnerom ďakujeme a veľmi si ich podporu vážime.