Preteky

Čo robíme?

Seriál pretekov Župný pohár 2019 nadväzuje na predošlých sedem úspešných ročníkov zastrešovaných Bratislavským samosprávnym krajom. Je to jedinečný športový projekt, ktorého cieľom je nielen dobre si zašportovať a zasúťažiť, ale svojou účasťou zároveň podporiť a propagovať Bratislavský samosprávny kraj. Župný pohár je určený pre všetkých milovníkov cyklistiky, ktorí majú radi aktívny životný štýl a chcú niečo urobiť pre seba i pre iných.

Aké typy pretekov ponúkame?

XC (14.28%)
Maratóny (42.86%)
Časovky (42.86%)

Preteky v roku 2022


15.05.2022

Den Braven Malokarpatský drapák
Den Braven Malokarpatský drapák

Dovoľujeme si Vás pozvať na 9.ročník cyklistickej časovky do vrchu na horských bicykloch s názvom Malokarpatský Drapák. Trať vedie od svätojurských vinohradov cez lesy v Malých Karpatoch až k meteorologickej stanici na Malom Javorníku.

Propozície

18.06.2022

KAKTUS BIKE STUPAVA MTB MARATON
KAKTUS BIKE STUPAVA MTB MARATON

18. ročník SKAKTUS BIKE STUPAVA MTB MARATON. Stupava, Penzión INTENZÍVA (Nová ulica).

Propozície

05.07.2022

KAKTUS BIKE Svätojurský blesk
KAKTUS BIKE Svätojurský blesk

Dovoľujeme si Vás pozvať na 16.ročník cyklistickej časovky do vrchu s názvom Kaktusbike Svätojurský Blesk - Memoriál Štefana Srnu. Trať vedie cestou s asfaltovým povrchom, miestami horšej kvality, z Nešticha až na Malý Javorník

Propozície

01.09.2022

BAJKSERVIS  MTB Sprint
BAJKSERVIS MTB Sprint

Štart: Stupava, BAJKSERVIS (Nová ulica).
Cieľ: Biely Kríž / CHATA KLINEC

Propozície

04.09.2022

KAKTUS BIKE Karloveský kros
KAKTUS BIKE Karloveský kros

Miesto konania: Bikrosová dráha IUVENTA (Karloveská 2951/62;841 04 Karlova Ves, Bratislava)

Propozície

17.09.2022

Gajarský Kovian
Gajarský Kovian

Vytrvalostný pretek horských bicyklov v oblasti Gajarských lesov a pieskov. Gajarský cyklomaratón je jedným z pretekov , kde na nespevných lúčnych a lesných cestách, sa na borivom pieskovom teréne preverí fyzická zdatnosť pretekárov.

Propozície

25.09.2022

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón
KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón

9. ročník vytrvalostných pretekov horských bicyklov v Malých Karpatoch v oblasti Kamzík a Bieleho Kríža. Finále Župného pohára 2019

Propozície

Čo ponúkame

Pozrite sa, čo ponúka Župný Pohár

Zábavu

Príďte si zasúperiť s kolegami a zabaviť sa v prostredí cyklistických nadšencov. Župný Pohár ponúka široké spektrum pretekov rôznych druhov.

Zážitky

Zažite atmosféru, pretekov na ktorých sa zúčastní vyše 1000 štartujúcich pretekárov.

Zdravotné zabezpečenie

Každý pretekár štartuje na vlastné nebezpečie, ale v prípade nehody, alebo pádu majú každé preteky zabezpečené zdravotné zázemie a to aj v priamo v teréne.

Cenová dostupnosť

Ceny jednotlivých pretekov sú volené tak, aby pokryli zázemie pretekov a spravili dokonalý zážitok či už zo súťaže ako celku, alebo jednotlivých pretekov. Peniaze idú na vybavenie povolení, zabezpečenie občerstvovacích staníc, technickej podpory atď.

Všehochuť

Okrem viacerých druhov podujatí (maratón, cross country, časovka) ponúkame aj posedenie pri pivku, alebo klobáse po každom podujatí.

Náhodné fotografie

Pozrite si niektoré z fotoalbumov

PARTNERI

Všetkým partnerom ďakujeme a veľmi si ich podporu vážime.