Prvé kolo Župného pohára vo Svätom Juri je za nami

Prvé kolo Župného pohára vo Svätom Juri je za nami

Župný pohár 2024 | Mesiac: 04 | 20.04.2014

Prveé kolo Župného pohára je úspešne za nami. Za príjemného jarného počasia nám Župný Pohár, tak ako tradične otvoril pretek Specialized Svätojurský MTB maratón.  Pre pretekárov boli pripravené tri varianty tratí detské 20km s prevýšením 550m, 44km s prevýšením  1000m a 75km s prevýšením  1800m.

Hrozba z blatovej trate sa nenaplnila a tak pretekári pretekali na temer suchej trati . Trať bola temer totožná s tou minuloročnou, až na nejaké povrchové úpravy.

Na 20 kilometrovom okruhu sa s časom 0:50:12 na prvom mieste umiestnil Filip Balciar, 44km úsek zvládol najrýchlejšie Tomáš Višňovský s časom 01:38:57 a na na 75km vyhral Ondrej Fojtí­k s časom 2:57:41.

Všetkým víťazom gratulujeme, kompletné výsledky z podujatí nájdete v sekcii výsledky: http://www.zupnypohar.sk/vysledky

Ďalšie kolo Župného pohára sa bude konať 24.5.201 v Bratislave, Karlovej Vsi, pod názvom Kaktusbike Bratislavský MTB maratón 

http://www.bratislavskymtbmaraton.sk/

GALÉRIE

Detská tour Petra Sagana: www.zupnypohar.sk/galeria/detska-tour-petra-sagana-sv-jur
Mtbiker: www.mtbiker.sk/clanky/6930/fotogaleria-specialized-svatojursky-mtb-maraton.html
FaxCopy: hviezda.faxcopy.sk/akcie/1161/speialized-svatojursky-mtb-maraton-2014

Čo ponúkame

Pozrite sa, čo ponúka Župný Pohár

Zábavu

Príďte si zasúperiť s kolegami a zabaviť sa v prostredí cyklistických nadšencov. Župný Pohár ponúka široké spektrum pretekov rôznych druhov.

Zážitky

Zažite atmosféru, pretekov na ktorých sa zúčastní vyše 1000 štartujúcich pretekárov.

Zdravotné zabezpečenie

Každý pretekár štartuje na vlastné nebezpečie, ale v prípade nehody, alebo pádu majú každé preteky zabezpečené zdravotné zázemie a to aj v priamo v teréne.

Cenová dostupnosť

Ceny jednotlivých pretekov sú volené tak, aby pokryli zázemie pretekov a spravili dokonalý zážitok či už zo súťaže ako celku, alebo jednotlivých pretekov. Peniaze idú na vybavenie povolení, zabezpečenie občerstvovacích staníc, technickej podpory atď.

Všehochuť

Okrem viacerých druhov podujatí (maratón, cross country, časovka) ponúkame aj posedenie pri pivku, alebo klobáse po každom podujatí.

Náhodné fotografie

Pozrite si niektoré z fotoalbumov

PARTNERI

Všetkým partnerom ďakujeme a veľmi si ich podporu vážime.